
Philadelphia heeft drie Mijn Werk-locaties in Borger. In Borger bieden wij een arbeidsmatige dagbesteding aan mensen met een lichte verstandelijke beperking (LVB), verstandelijke beperking (VB) of mensen met afstand tot de arbeidsmarkt.
Werken in het Hunzehuys, Albert Heijn en De Herik
We voeren ondersteunde taken uit. Je gaat werken met begeleiding en werkt in een beschermde omgeving. Samen met professionele begeleiders kijk je naar wat jij nodig hebt en wat bij jou past. Zo kun je jouw vaardigheden oefenen en talenten ontdekken. Je krijgt de ondersteuning die je nodig hebt, zodat jij je kan ontwikkelen en groeien. Stap voor stap werken we aan concrete doelen. Je leert bij ons door te doen. Zo doe je ervaring op en ontdek je welk werk het beste bij jou past. Je leert ook om initiatief te nemen en je wordt steeds zelfstandiger. Doen wat bij jou past, dat vinden wij belangrijk!
Er is voor een arbeidsmatige dagbesteding een indicatie nodig. Je ontvangt geen salaris voor het werk dat je uitvoert, maar je leert wel vaardigheden. Je kunt ook op één van de arbeidsmatige dagbestedingen aan de slag als stage vanuit het voortgezet speciaal onderwijs of praktijkonderwijs.
In Albert Heijn zijn er verschillende taken zoals: vakkenvullen, spiegelen, halen van winkelwagens, uitvoeren van magazijnwerkzaamheden en andere taken. Het Hunzehuys is dé ontmoetingsplek in Borger. Wij helpen de beheerder mee met alle voorkomende taken. We werken op de basisschool, assisteren in de bibliotheek, er is ruimte voor groenwerkzaamheden en we helpen mee in de keuken.
In De Herik wonen mensen met dementie. We werken daar samen met de dagbestedingscoach en ondersteunen bij alle activiteiten die worden georganiseerd. Ook is er ruimte voor groenwerkzaamheden in de tuinen van De Herik. Er kunnen één op één activiteiten worden georganiseerd, er wordt geknutseld, er zijn schoonmaakwerkzaamheden en wij kunnen de zorg ondersteunen. Verder is er altijd ruimte voor nieuwe werkzaamheden en ideeën.
Adres gegevens:
Het Hunzehuys - Molenstraat 3f 9531CH Borger
De Herik - Grote Brink 2i 9531AL Borger
Albert Heijn - Hoofdstraat 35 9531AB Borger.
Contact
Lisa Drevers
lisa.dreves@philadelphia.nl
9531CH Borger
Dagbesteding
Wil jij vaardigheden leren om te kunnen werken bij verschillende werkplekken? Dan is W&O Borger-Odoorn de geschikte werkplek. Zo help je bijvoorbeeld op maandag in de supermarkt en ben je op de woensdag aan de slag bij de kleinschalige woonvoorziening. Het fijne is dat je altijd dezelfde begeleiding en dezelfde groep deelnemers om je heen hebt, maar toch telkens een andere werkplek. Op deze plekken kun je echt veel leren en jezelf blijven ontwikkelen.