plaatsnaam/regio

  jobcoach

  gegevens

  Amersfoort   Anna Putters

  06 - 15 62 36 92

  anna.putters@philadelphia.nl

  Amsterdam/Haarlem   Angie de Rooij

  06 - 11 09 78 09

  angie.derooij@philadelphia.nl

  Amsterdam   Lisa Markerink

  06 - 15 19 71 09

  lisa.markerink@philadelphia.nl

  Apeldoorn/Deventer   Marjan Verweij

  06 - 11 44 66 57   

  marjan.verweij@philadelphia.nl

  Apeldoorn/Deventer   Simeon van Stapele

  06 - 51 96 48 82   

  s.vanstapele@philadelphia.nl

  Arnhem   Mariken Tillema

  06 - 55 49 10 33

  mariken.tillema@philadelphia.nl

  Drenthe   Els Straver

  06 - 15 67 29 44

  els.straver@philadelphia.nl

  't Gooi/Flevoland   Maurice Hollaar

  06 - 14 84 18 11   

  maurice.hollaar@philadelphia.nl

  Groningen   Marian Dijkstra

  06 - 53 74 14 93

  mar.dijkstra-2@philadelphia.nl

  Groot Veluwe   Marjo Hekman

  06 - 20 21 93 96

  e_hekmanma@philadelphia.nl

  Kampen/Zwolle/Noordoostpolder   Renate Klein

  06 - 55 49 10 28

  renate.klein-last@philadelphia.nl

  Limburg   Rogier Prevoo

  06 - 11 05 59 35

  rogier.prevoo@philadelphia.nl

  Utrecht   Jamal Yahyaouy

  06 - 55 42 77 40

  j.yahyaouy@philadelphia.nl

  Zuid-Holland (oostelijk deel)   Rommy de Leeuw

  06 - 15 62 60 16

  rommy.deleeuw@philadelphia.nl

  Zeeland   Leo Poppe

  06 - 11 49 37 20

  leo.poppe@philadelphia.nl

  Zuid-Holland (westelijk deel)   Lineke van Turennout

  06 - 30 47 22 84

  l.turennout@philadelphia.nl

  Zutphen/Achterhoek   Connie Renshof

  06 - 25 47 64 98

  connie.renshof@philadelphia.nl

  Zutphen/Twente   Shiri de Gans

  06 - 11 70 83 36

  shiri.degans@philadelphia.nl

 

Weet je niet zeker welke jobcoach jou verder kan helpen? Dan kun je ook terecht bij ons algemene nummer.