plaatsnaam/regio

  jobcoach

  gegevens

  Amersfoort   Anna Putters

  06 - 15 62 36 92

  anna.putters@philadelphia.nl

  Amsterdam/Haarlem   Angie de Rooij

  06 - 11 09 78 09

  angie.derooij@philadelphia.nl

  Amsterdam   Lisa Markerink

  06 - 15 19 71 09

  lisa.markerink@philadelphia.nl

  Amsterdam   Simeon van Stapele

  06 - 51 96 48 82

  s.vanstapele@philadelphia.nl

  Apeldoorn/Deventer   Marjan Verweij

  06 - 11 44 66 57   

  marjan.verweij@philadelphia.nl


  Apeldoorn/Arnhem
 
  Patrick Ceresa   06 - 21 31 84 37
  patrick.ceresa@philadelphia.nl
  Arnhem   Mariken Tillema

  06 - 55 49 10 33

  mariken.tillema@philadelphia.nl

  Arnhem   Wilma Cremers

  06 - 15 56 62 90

  wilma.cremers@philadelphia.nl


  Foodvalley (Ede en omgeving)
 
  Géry Willems

  06 - 11 45  45 94

  gery.willems@philadelphia.nl

  't Gooi/Flevoland   Maurice Hollaar

  06 - 14 84 18 11   

  maurice.hollaar@philadelphia.nl

  Groningen/Drenthe   Gert van Lente

  06 - 11 08 26 43

  gert.vanlente@philadelphia.nl

  Groot Veluwe   Marjo Hekman

  06 - 20 21 93 96

  e_hekmanma@philadelphia.nl

  Kampen/Zwolle/Noordoostpolder   Renate Klein

  06 - 55 49 10 28

  renate.klein-last@philadelphia.nl

  Limburg   Mo Ahammad

  06 - 29 21 21 10

  mo.ahammad@philadelphia.nl

  Utrecht   Jamal Yahyaouy

  06 - 55 42 77 40

  j.yahyaouy@philadelphia.nl

  Zuid-Holland (oostelijk deel)   Rommy de Leeuw

  06 - 15 62 60 16

  rommy.deleeuw@philadelphia.nl

  Zeeland   Leo Poppe

  06 - 11 49 37 20

  leo.poppe@philadelphia.nl

  Zuid-Holland (westelijk deel)   Lineke van Turennout

  06 - 30 47 22 84

  l.turennout@philadelphia.nl

  Zutphen/Achterhoek   Connie Renshof

  06 - 25 47 64 98

  connie.renshof@philadelphia.nl

  Twente   Shiri de Gans

  06 - 11 70 83 36

  shiri.degans@philadelphia.nl

 

  Zutphen

  Einte Talstra   06 - 21 35 56 16 
  einte.talstra1@philadelphia.nl

 

Weet je niet zeker welke jobcoach jou verder kan helpen? Dan kun je ook terecht bij ons algemene nummer.