
De Fontein in Gorinchem is een woonlocatie voor mensen met een verstandelijke beperking (VB).
Wonen bij De Fontein
Er zijn zestien appartementen verdeeld over drie verdiepingen. Je hebt een eigen appartement met hal, ruime woonkamer, keukentje en badkamer. Op elke verdieping is er een sfeervolle ontmoetingsruimte met een keuken en een balkon. Hier ben je altijd welkom voor een praatje, spelletje of om televisie te kijken.
Op maandag, dinsdag en donderdag werken alle bewoners. De locatie is dan overdag gesloten. Op de andere dagen is de begeleiding de hele dag aanwezig. Op de locatie zijn verschillende groepen en de leeftijd van de bewoners varieert van jong volwassen tot aan de wat oudere bewoners. Op één groep leer je om zelfstandiger te worden en op de andere groepen krijg je zorg die jij nodig hebt. Hier kijk je samen met de begeleiders naar wat het beste bij jou past en waar wij jou bij kunnen ondersteunen.
Ligging
In de buurt is een park waar je kunt wandelen en het winkelcentrum is ook op loopafstand.
De Fontein
4204 GJ Gorinchem
Lichte verstandelijke beperking
Verstandelijke beperking
Woonlocatie
autisme
gedragsproblematiek
woonwijk
zwembad
bos/park
winkels
openbaar vervoer
parkeergelegenheid
rolstoeltoegankelijk
snoezelruimte
eigen zit/slaapkamer
gemeenschappelijke ruimte
eigen keukenblok
eigen sanitair
appartement
Locatiepagina kwaliteit en contact
| Contact en aanmeldenWil je weten wat er voor jou mogelijk is of heb je vragen? Neem dan gerust contact met ons op. | |||
| |
|
|